Nabízíme osvětlení Vámi zvolených prostor. Ke každému prostoru přistupujeme individuálně a přizpůsobujeme jednotlivé scény dle Vašich požadavků a zaměření akce.

Vlastníme otočné hlavy typu spot a wash. Tato světla disponují velkou škálou možností nastavení světelných efektů, a proto jsou vhodná pro osvětlení všech koncertů. V nabídce máme také světla využívající technologii LED, která je díky své minimální hlučnosti, velké variabilitě a nízké hmotnosti vhodná na osvětlení jakékoliv akce.

<< více fotek

O nás

Naší velkou předností je profesionalita, spolehlivost, dlouholetá zkušenost a to vše bez přehnaných finančních nároků, proto námi pořádané akce jsou vždy zárukou kvalitní zábavy. Jistě budete spokojeni s vysokou zvukovou i vizuální úrovní a budete odcházet s mimořádným kulturním zážitkem.

Naše první zkušenosti vznikaly na počátku roku 2003, kdy jsme spolupracovali s uměleckými agenturami Tramp Art a T-team. Dále jsme zajišťovali ozvučení kupříkladu Stodoly Michala Tučného, kapely Arakain, Kabát revival, Mistreaded, zpěváky Petra Muka, Zbyňka Drdu, Ivetu Bartošovou, Ivana Hlase a mnoho dalších. V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Ladislav Šůcha